O pony clubu

11. srpna 2007 v 21:00 |  Pony club
Miluješ koně? Tak to jsi v Pony clubu správně. Pony club je totiž pro ty, kteří myslí ráno, v poledne i večer jen a jen na koně či poníky. A je úplně jedno, jestli máš vlastního koně: tady najdeš to, co tě vždy pobaví a zvedne ti náladu. Skvělé pony comicsy, zábavné foto-příběhy, jedinečné dárky, veselé hry. A hlavně knihy plné napětí, snů a splněných přání a taky zábavy. Jo a nesmíme zapomenout na faktografické knížky, díky nimž si budeš moci vylepšit své znalosti o koních a ponících. Všechny knížky jsme vybírali velmi pečlivě právě pro tebe. No zkrátka Pony club je supeeer!
A navíc! Pokaždé je tady pro tebe Pony magazín - časopis určený výhradně pro členy Pony clubu. V magazínu najdeš 24 stran o koních a všem kolem nich. I tady jsou pony-comicsy, vtipy, hádanky, dobré rady, soutěže a vždy jeden nádherný plakát s koňmi či poníky. Najdeš tady i kamarády na dopisování a odpovědi na tisíce zajímavých dotazů našich členů. Pokud kreslíš, můžeš nám poslat své vlastní obrázky nebo fotografie.
Pony club ti vždy nabízí mnohem více než jen knihy. Pokaždé v balíčku najdeš alespoň 2 zábavné nebo praktické dárky a jedno skvělé překvapení. Můžeš se těšit na jezdecké doplňky, trička, jezdecké rukavice, plakáty a mnohem mnohem více.
Pony club ti nabízí nádherné knihy o koních. Můžeš je získat jen přes Pony club. Obdržíš je poštou.
Pony club plní tvá přání - za každého nově získaného člena, který zaplatí svou první zásilku, získáš nádherný dárek dle tvého vlastního výběru.
Pony club - to jsou také soutěže o skvělé ceny.
Pony club ti nabízí ročně 11 zásilek plných skvělých knih a věcí pro milovníky koní a poníků. Je vždy jen na tobě, který balíček obdržíš. Nemáš povinnost cokoli kupovat a navíc můžeš své členství v Pony clubu vypovědět, pokud budeš chtít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama